شرکت خدمات مسافرتی جام جهان ساحل (برند سیگنال تیکت) از سال 1385 فعالیت خود را در ارتباط با فروش بلیط داخلی، خارجی و تور با مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری و سازمان میراث فرهنگی در بوشهر آغاز نمود. سیگنال تیکت در طی سال های متوالی با پشتیبانی مسافران عزیز خود موفق گردیده همواره به عنوان مجموعه ای قابل اطمینان در بین هموطنان عزیز خارج و داخل کشور قرار گیرد.

اهداف و چشم انداز سیگنال تیکت

گروه سیگنال تیکت در تلاش است تا به بهترین شکل به مشتریان خود خدمات ارائه دهد. ما راحتی، اعتماد و امنیت خاطر مسافران را در اولویت قرار می‌دهیم و با کمک فناوری رزرو آنلاین سفر را آسان و لذت بخش می‌سازیم. ارائه خدمات با کیفیت به بهترین شکل ممکن و رضایت پایدار مسافران یکی از اهداف اصلی گروه سیگنال تیکت است. هر روز، تمام تلاشمان این است که مشتریان تجربه مثبتی از حضور در سیگنال تیکت داشته باشند. سهیم بودن در توسعه صنعت گردشگری آنلاین و آگاهی و معرفی این صنعت به گردشگران و مسافران از چشم اندازهای ما می باشد.

مجوز های سیگنال تیکت

گروه سیگنال تیکت از همان ابتدا خط مشی خود را بر این نهاد تا فعالیت خود را بطور کاملا قانونی پایه ریزی نماید لذا امروز با افتخار باید عنوان کنیم در کنار تمام موفقیت ها، موفق به کسب مجوزها و تاییدیه های گوناگون شدیم و با اخذ مجوز از سازمان هواپیمایی کشور و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و نیز سایر مجوزهای مرتبط با نوع فعالیت خدمت به مشتریان را آغاز کردیم.